Usługi

[iconheading type=”h1″ style=”fa fa-tachometer”]Heading[/iconheading]

[toggles class=”yourcustomclass”]
[toggle title=”Accordion Number 1″ class=”in”]Toggle 1 Content Goes Here.[/toggle]
[toggle title=”Accordion Number 2″]Toggle 2 Content Goes Here.[/toggle]
[toggle title=”Accordion Number 3″]Toggle 3 Content Goes Here.[/toggle]
[toggle title=”Accordion Number 4″]Toggle 4 Content Goes Here.[/toggle]
[/toggles]Naprawy bieżące i główne

 

 

[jumbotron]
Your Content
[/jumbotron]

Naprawy bieżące i główne

Obsługa bieżąca

 • Przeglądy eksploatacyjne – sprawdzenie stanu technicznego pojazdu, wymiana lub naprawa uszkodzonych elementów

 • Wymiana rozrządu

 • Wymiana oleju

 • Wymiana filtrów

 • Wymiana płynów eksploatacyjnych

 • Serwis ogumienia – sezonowe przekładki opon,

 • Czynności związane z przebiegiem samochodu takich jak np wymiana świec zapłonowych,pasków osprzętu

 • Pomiar zbieżności

Naprawy główne

 • Wymiana / naprawa skrzyń biegów

 • Wymiana zestawów sprzęgieł i kół dwumasowych

 • Regeneracja głowic, wymiana uszczelki pod głowicą

 • Naprawa /wymiana silników

 • Wymiana turbosprężarek

Mechanika i elektronika pojazdowa

EDYTUJ

W naszym serwisie kompleksowo zajmiemy się Państwa samochodem (osobowym jak i dostawczym). Świadczymy usługi polegające na naprawach, oraz wymianie zużytych części eksploatacyjnych:

 • układu paliwowego
 • układu wydechowego
 • układu kierowniczego
 • układu napędowego
 • układu hamulcowego
 • silnika
 • klimatyzacji
 • zawieszenia itd.

Wszelkie prace przeprowadzone przez naszych mechaników poprzedzone są wcześniejszą diagnostyką przeprowadzoną na profesjonalnym sprzęcie.

Na życzenie klientów zapewniamy wszystkie części eksploatacyjne.

Oferujemy także usługi z zakresu komputerowa diagnostyka elektroniki i podzespołów w samochodzie lub motocyklu sprawdzając te obwody w które wyposażony jest pojazd a mogą to być:

ECU, ABS, ASR, ESP, TC, Airbag, SRS, DSG, BCM, CIM, BODY, UCH, KOMFORT, EWS, IMMOBILIZER…

Profesjonalnie przeprowadzona diagnostyka gwarantuje trafne wytypowanie usterki i jest podstawą skutecznej naprawy motocykla lub samochodu.

Części zamienne i akcesoria

EDYTUJ

Nasza firma oferuje Państwu sprzedaż oryginalnych i zamiennych części zamiennych do wszystkich popularnych marek motocykli i samochodów. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników, która służy pomocą techniczną oraz logistyczną.

Firma Lucar w każdej chwili może skontaktować się z najbliższym dealerem w sprawie potrzebnych części i sprowadzić pożądaną część.

Dzięki współpracy z kilkunastoma hurtowniami możemy zapewnić klientowi mozliwość zaopatrzenia się u Nas w każdą część zamienną niezbędną do napraw i materiały eksploatacyjne, niezbędne do przeglądów serwisowych.

Kupując w firmie Lucar mają Państwo pewność, że dostarczone części są oryginalne, sprawdzone i podlegające gwarancji. Dlatego też klient nabywa wraz z częściami związane z nimi doświadczenia, pomoc techniczną oraz serwis.

Ultradźwiękowe mycie części

Fale ultradźwiękowe są wykorzystywane w konstrukcji urządzeń czyszczących zwanych myjkami lub wannami ultradźwiękowymi. Myjka ultradźwiękowa składa się z wanny wypełnianej płynem (woda lub woda z dodatkiem środka czyszczącego) w której za pomocą generatora wzbudzane są drgania o częstotliwościach ultradźwiękowych (w myjkach EMAG ok. 36-49 kHz). Fale ultradźwiękowe rozrywają płyn powodując wytworzenie mikropęcherzyków powietrza implodujących następnie z dużą szybkością. Proces ten skutkuje szybkimi lokalnymi zmianami ciśnienia płynu, odrywającymi od powierzchni zanurzonych w nim przedmiotów cząsteczki brudu, smarów, rdzy czy innych zanieczyszczeń. Dodatkowo, myjki przeznaczone do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń wspomagają proces czyszczenia przez podgrzewanie wanny w trakcie pracy.

Myjnia, pranie tapicerki

EDYTUJ

pranie tapicerki, które odbywa się w kilku etapach. Wnętrze auta, z którego usunięto wcześniej wszelkie pozostawione rzeczy, zostaje dokładnie odkurzone, ze szczególnym uwzględnieniem niewielkich szczelin i zakamarków. Następnie usuwane są wszelkie trudne plamy, zaschnięcia itp. Dopiero wtedy obicia zostają czyszczone z użyciem specjalnie dobranych środków piorących oraz zastosowaniem odpowiedniej techniki – prania ekstrakcyjnego, z użyciem ciepłej lub suchej piany. Kiedy wszystkie plamy i zanieczyszczenia zostają usunięte, auto jest suszone i ponownie odkurzane, a poszczególne elementy zostają zaimpregnowane. Końcowym etapem jest dokładne mycie zewnętrzne w celu usunięcia wszelkich pozostałych zabrudzeń.

Plamy i silnie zabrudzone elementy możemy dodatkowo poddać odplamianiu.

Czyścimy tapicerkę:

 • skórzaną
 • materiałową
 • welurową
 • z eco-skóry lub alcantary

Wykorzystujemy nowoczesne odkurzacze parowe oraz środki piorące najlepszych na rynku producentów.

Transport motocykli

EDYTUJ

Transport motocykli wymaga przede wszystkim odpowiedniego zabezpieczenia i profesjonalnego podejścia. Jeśli szukacie państwo firmy, która zaoferuje Wam to wszystko i spełni Wasze oczekiwania w stu procentach, to jesteście w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie.

Z naszej strony możecie Państwo liczyć na:

 • transport w wyznaczone miejsce
 • atrakcyjne ceny
 • profesjonalne podejście do wykonywanych zadań
 • zabezpieczenie motocykla
 • bezpieczeństwo transportu

Regeneracja wałów motocyklowych

Regeneracja wałów korbowych

Regenerujemy wały starej generacji np. Jawa, IŻ, K-750, M72, BMW, EMW, Junak, WSK, , IFA-BK

 

Wymiana zestawów naprawczych

Naprawiamy wały nowej generacji np. Piagio, Yamaha, Suzuki,  Aprilia, KTM, a także do ATV, skuterów wodnych i śnieżnych, poprzez wymianę starych łożyskowań na nowe.

 

Szlif cylindrów

Szlif cylindrów wykonuje dla nas zaprzyjaźniony warsztat.

Szkiełkowanie i piaskowanie

 

Zniszczenia czasu mogą powodować rdzewienie metalowych przedmiotów, rujnując dobry wygląd i wykończenie ulubionych przedmiotów. Jednak firma Crazy Coatings może pomóc Ci przygotować samochód, motocykl, ogrodzenie lub ciężki sprzęt, aby wyglądał jak nowy dzięki naszym usługom piaskowania.

Przed nałożeniem nowej powłoki ochronnej lub wykończeniowej, piaskowanie usuwa pozostałości zużycia, odsłaniając czyste powierzchnie pod spodem. Niezależnie od rodzaju obróbki metalu, którą wykonujesz, nasi specjaliści od piaskowania przywrócą oryginalny wygląd metalu i przygotują go na odświeżony wygląd. Niezależnie od tego, czy chodzi o piaskowanie samochodów, czyszczenie czystych powierzchni w celu przywrócenia klasycznego samochodu lub odmalowanie cennego pojazdu, czy piaskowanie metalu w celu usunięcia rdzy ze starego ogrodzenia, dobrze wykorzystanego spychacza lub innego osprzętu, możemy pomóc.

dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, które sprawią, że Twoje produkty będą wyglądać jak nowe. Od przygotowania do malowania proszkowego, Crazy Coatings obsługuje Middletown i Greater Delaware z najwyższej jakości usługami piaskowania. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami już dziś!

Szkiełkowanie to proces oczyszczania stosowany głównie przy elementach aluminiowych. Obecnie wykonuję szkiełkowanie z wybłyszczaniem. W pierwszym etapie powierzchnia jest szkiełkowana przy pomocy mąki szklanej co pozwala na usunięcie przebarwien, zaniczyszczeń i delikatnej powłoki lakierniczej jeśli taka występuje. Po tym procesie otrzymujemy czyste i o minimalnej szorstkości aluminium. W drugim etapie zwanym wybłyszczaniem stosuję kulki szklane które wygładzają(satynują powierzchnie) co pozwala na uzyskanie lepszego efektu wizualnego i praktycznego w dalszym użytkowanu, gdyś jest ono mniej podatne na zabrudzenia. Tego typu obróbce poddaje się silniki motocyklowe, elementy silnika samochodowego itp…

Spawanie plastików

[uix_heading color=” style=’grand-fill-yellow’ align=’center’ size=’52px’ uppercase=’true’ spacing=’2px’ fillbg=”]Text Here[/uix_heading][uix_heading_line line=’false’ width=’100%’ height=’1px’]

W naszej firmie oferujemy również spawanie tworzyw sztucznych. W tym celu stosujemy rozwiązania takie, które zapewnią dużą trwałość nie gorszą niż elementu zamiennego. Staramy się dobierać metody optymalne do potrzeb. Używamy takich metod jak :spawanie gorącym powietrzem tzw.ręczne, spawanie ekstruzyjne, klejenie, laminowanie żywic poliestrowych i epoksydowych.

Wykonujemy naprawy pęknięć , uzupełnianie ubytków, brakujących mocowań, prostowanie deformacji i usługi budowy konstrukcji prostopadłościennych z płyt . W zakres usług wchodzą wszelkiego rodzaju demontaże i rozbrojenia.

SPAWAMY tworzywa: PA,PP,PE,PEX,PS,PC,PPE,PE/PP,PA+PPE,PA+ABS,ASA,AES,POM,PP+EPDM,PMMA,PEHD,PELD,PET i inne.

Wymiana płynów eksploatacyjnych

 

Okresowa wymiana płynów eksploatacyjnych w samochodzie to podstawa użytkowania samochodu. Zaniedbanie tej czynności może doprowadzić do poważnej awarii naszego samochodu oraz w niektórych przypadkach zagrozić naszemu bezpieczeństwu.

Dlatego w naszym serwisie mogą skorzystać Państwo z następujących usług:

 • wymiana oleju silnikowego
 • wymiana oleju w manualnych skrzyniach biegu
 • wymiana płynu hamulcowego
 • wymiana płyny chłodniczego
 • wymiana płyny wspomagania kierownicy

Diagnostyka komputerowa

 

W dzisiejszych czasach prawie każdy samochód wyposażony jest w komputer. Dlatego w celu zdiagnozowania usterki  występującej w Państwa samochodzie korzystamy z najnowszego sprzętu diagnostycznego.

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalną i szczegółową diagnostykę komputerową:

 • silnika
 • układów wtrysku paliwa (benzyna oraz diesel)
 • systemów bezpieczeństwa ABS, SRS, ESP, AIRBAG itp.

oraz kasowanie inspekcji.

Wymiana, sprzedaż i naprawa opon

 

Sezonowa wymiana opon w samochodzie to bardzo ważna proces wpływający na bezpieczeństwo podczas jazdy. Używanie opon dostosowanych do warunków atmosferycznych wpływa na bezpieczeństwo jazdy oraz gwarantuje dłuższą żywotność opony.

W naszym serwisie samochodowym oferujemy następujące usługi:

 • wymiana opon w samochodach osobowych, dostawczych
 • wymiana opon na felgach stalowych jak i aluminiowych
 • profesjonalne wyważenie kół

Klimatyzacja

 

W dzisiejszych czasach klimatyzacja jest standardem w naszych samochodach. Ułatwia Nam poruszanie się w samochodzie w upalne dni. Jeśli klimatyzacja samochodowa będzie odpowiednio utrzymana, umożliwi sprawne i skuteczne chłodzenie, regulację oraz oczyszczanie powietrza. Pamiętaj

lucar

o tym, że nasza firma Lucar pomoże w serwisie klimatyzacji, co wiąże się z twoim komfortem o który należy dbać.

W naszym serwisie oferujemy następujące usługi:

 • opróżnianie układu klimatyzacji ze starego czynnika chłodzącego
 • sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji
 • napełnienie układu ponownie czynnikiem chłodzącym
 • uzupełnienie oleju w sprężarce
 • naprawa kompresorów klimatyzacji
 • wymiana skraplaczy
 • usługa z zakresu odgrzybiania klimatyzacji
 • ozonowanie klimatyzacji

W naszym serwisie wykorzystujemy profesjonalne i sprawdzone narzędzia oraz markowe materiały eksploatacyjne.

 

Regeneracja wałów korbowych, przebicie korbowodu
Szybki kontakt!
+
Wyślij!