O nas

Firma LUCAR dynamicznie rozwija się od 2012 r. Dzięki solidnej marce, co roku zdobywamy nowych zadowolonych klientów. W związku ze stałym poszerzaniem oferty, zatrudniamy młodą, prężną i wykwalifikowaną kadrę. W celu podnoszenia konkurencyjności załoga LUCAR systematycznie uczestniczy w szkoleniach i kursach organizowanych przez renomowane firmy. Współpraca z branżowymi potentatami gwarantuje najwyższą jakość wykorzystywanych części i  błyskawiczną dostawę. Dzięki temu okres naprawy/serwisu ograniczamy do minimum.

Oferujemy profesjonalną usługę regeneracji wału korbowego do motocyklu różnych producentów. Posiadamy olbrzymią wiedzę oraz sprzęt do profesjonalnej naprawy wału korbowego. Do zakresu naszych usług zaliczamy między innymi, szlifowanie, polerowanie a także wyważanie. Po zakończeniu prac zawsze wykonujemy pomiary kontrolne dlatego klient może być pewny, że otrzymuje w 100% sprawny wał korbowy.
Jesteśmy w stanie zdiagnozować i naprawić każdy wał korbowy do motocykla różnych producentów. Nasza firma od lat zajmuje się regeneracją wałów korbowych dlatego posiadamy cenne doświadczenie. Do regeneracji wałów korbowych używamy szlifierek wyłącznie uznanych producentów, to sprawia, że tak zregenerowane wały korbowe działają sprawniej i dłużej. Każdy, kto zdecyduje się na regenerację wałów korbowych w naszej firmie może być pewien że otrzyma część w 100% sprawną.

Misją serwisu LUCAR jest oferowanie najwyższej jakości usług. Indywidualne i spersonalizowane podejście do każdego zlecenia potwierdzają nasi stali Klienci, którzy przekonali się już o profesjonalizmie i miłej atmosferze, jaka panuje w naszej firmie. Zadowoleni przyprowadzają do nas swoich przyjaciół, którzy z czasem również stali się naszymi stałymi Klientami. 

 

Regeneracja wałów korbowych, przebicie korbowodu
Szybki kontakt!
+
Wyślij!